Hatalmas shoutout Hanó Péternek, aki első magyarként töltheti be a Defensive Coordinátor pozícióját az ELF-ben!

2025.05.23.

➡️Peti alapító tagja a csapatnak, és egy kisebb szünet után 2018-ban tért vissza hozzánk a sideline-ra, immár edzőként. Azóta három amerikai edző mellett is dolgozott, két éve a magyar válogatott védelmét is ő irányítja DC-ként, és két teljes ELF-szezont tudhat maga mögött a csapattal. Az elmúlt években elképesztő alázattal és munkával készült arra, hogy egyszer ő vehesse át a defense vezetését – ez pedig a 2025-ös szezonban végre valóra válik! 💪

Büszkék vagyunk rá, és rengeteg sikert kívánunk neki az idei szezonra és a jövő edzői éveire is! 🥰

Gyertek ki a szezon első hazai meccsére, ahol a Prága csapatával mérkőzünk meg! Igazi rivális mérkőzésre számíthattok, jegyek még kaphatók: