Oldal kiválasztása

Koronázók siker az U19-es bajnokság alapszakaszának zárófordulójában: Fehérvár Enthroners – Tatabánya Mustangs 36 : 6 !

Az sajnos már a Young Guns United és a Budapest Wolves juniorjaitól elszenvedett vereség után eldőlt, hogy nem juthat a playoffba a Fehérvári alakulat, ennek ellenére nagy elszántsággal kezdte a mérkőzést az Enthroners és Móré Gergő kiváló játékénak is köszönhetően a félidőben 22-0-s Koronázók előnynek örülhetett a csodálatos időben igen szép számban kilátogató publikum.
A félidő után sem sokat változott a játék képe, játszotta a saját játékát Antonio Roane csapata, és végül a második félidőt is magabiztosan megnyerve 36 : 6 arányban diadalmaskodni tudtak ifjú lovagjaink!

A junior szezon ezzel véget ért a Fehérvári fiatalok számára, azonban ne feledjük, hogy az
U17-es korosztályunk alapszakasz győztesként magyar bajnoki döntőt játszik itt a First Fielden november 17-én 15 órai kezdettel egy minden bizonnyal hangulatos villanyfényes mérkőzésen a Győr Sharks csapata ellen!

Várunk akkor is mindenkit szeretettel, és köszönjük a Mustangoknak a mai sportszerű mérkőzést!

Go Enthroners! FEAR the E!

Köszönjük!

Figyelem!

A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek, videók
szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő,
a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!