Oldal kiválasztása

Nem sikerült megnehezíteni a regnáló bajnok dolgát: Budapest Wolves U19-Fehérvár Enthroners U19, 43 : 0
A bajnoki cím védőjeként és az idei kiirás legnagyobb esélyeseként érkezett Székesfehérvárra a Farkasok csapata, ahol a rendezői jog felcserélése miatt találkozott szombat 11 órakor a két csapat.
Az első negyedben rövid ismerkedés után a Wolves 14 :0 -s előnyre tett szert, és bár a második negyedben már egyenrangú partnerei voltak a Koronázók ellenfelüknek, a rengeteg kapott büntetés miatt végül nem sikerült a pontszerzés.
A második félidőben aztán szépen fokozatosan felőrölték a farkasok a Fehérváriakat, sorra születtek a vendégpontok,
és a vége 43 pontos budapesti siker lett.

Összességében szégyenkezésre nincsen ok, igazolódott a papírforma, és a jelenleg jobb játékerőt képviselő Wolves végül könnyedén gyűjtötte be a pontokat a First Fielden.

Az Enthroners számára még egy mérkőzés van vissza az U19-es bajnokságból a Tatabánya Mustangs csapata ellen, sokan a csapatból azonban az U17-es gárdában is versenyben vannak, ahol már playoffban vannak a legfiatalabb Koronázók!

Go Enthroners! FEAR the E!

Figyelem!

A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek, videók
szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő,
a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!