Oldal kiválasztása

U17-es magyar bajnok a Fehérvár Enthroners!
Remek hangulatú mérkőzésen 32 : 8 arányban diadalmaskodtak legifjabb lovagjaink a Győr Sharks csapata ellen, és ezzel elhódította a bajnoki címet!
Kicsit megilletődve kezdtek a csapatok, több hiba csúszott támadójátékba mindkét oldalon, így az első félidő után 8 : 0 -s hazai előnnyel vonultak pihenőre a csapatok. A második félidőben aztán egyre inkább elkészül erejével a Kisalföldi alakulat, így fölénybe kerültek a Koronázók és végül magabiztosan, a szezonban 100 %-os teljesítménnyel gyűjtötték be a bajnoki címet!

A döntő MVP-je az egész szezonban kiemelkedő teljesítményt nyújtó Móré Gergő lett.

Köszönjük a Győr Sharks csapatának a sportszerű mérkőzést,
gratulálunk a fiataloknak …valamint

Antonio Roane, Jebrai Regan, Mario Gorican edzőtriónak a bajnoki címhez, és az egész éves teljesítményükhöz!

Go Enthroners! FEAR the E!

Képek linkjei –
Gabriella Kraus :

Köszönjük !

Figyelem!

A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek, videók
szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő,
a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!