Oldal kiválasztása

Fordulatos és pontgazdag mérkőzésen 50 : 38 arányban diadalmaskodtak a Győr Sharks otthonában a legifjabb Koronázók!
Fehérvári előnnyel indult a mérkőzés, ezt a azonban szinte azonnal kiegyenlítette majd megfordította a győri alakulat. Az egész első félidőben maradt a lüktető iram és a váltott vezetés, végül 30 : 22-es Enthroners előnnyel vonultak pihenőre a játékosok.

A második félidőben folytatódott a pontpárbaj: előbb a Sharks került egy TD-n belülre a harmadik negyed legelején, majd újra a Fehérváriakon volt a sor, és két egymást követő pontot érő drive-al B-as vendég előnyre alakították az eredményt.

A Győr azonban nem adta fel és egy sikeres támadást követő 2 pontossal 44 : 38-ra zárkózott, azonban a Koronázóknak erre is volt válasza: egy újabb fehérvári pontszerzéssel
50 :38-ra alakították az állást, és ez is maradt a végeredmény!

Győzelemmel rajtolt tehát az Enthroners az U17 -es bajnokságban, bízunk a hasonló folytatásban!

Go Enthroners! FEAR the E!

Figyelem!

A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek, videók
szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő,
a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!