Oldal kiválasztása

Parázs hangulatú, igazi rangadón 40 : 20 arányban győzött a Fehérvár, újonc csapatként megszerezve ezzel a Fezen HFL 5. helyét!

A mérkőzés Eagles vezetéssel kezdődött, aztán egyenlítettek a Koronázók és a vezetést is átvették.

A második negyedben ellépett ellenfelétől az Enthroners 27:12-es félidővel vonultak pihenőre a csapatok.

A második félidőben nem állt le a Fehérvári csapat, tovább növelte előnyét és végül sikerült meghaladni a minimum 10 pontos különbséget, így mivel a másik mérkőzésen a Győr Sharks csapata vereséget szenvedett, sikerült megszerezni a hőn áhított 5. helyet!!

Köszönjük szurkolóinknak, akik a ballagás, a foci VB, és sok egyéb fehérvári rendezvény ellenére is újra szép számban minket választottak, és hozzásegítettek bennünket fennállásunk legnagyobb sikeréhez!

Dübörög tovább az osztrák bajnokság, találkozunk július 1-jén újra a First Fielden, ahol a Klosterneuburg Broncos lesz az ellenfél!

Képek Pix by Tomi (Battyáni Tamás)
Köszönjük!

Go Enthroners! FEAR the E!

Figyelem!
A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő, a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!