Oldal kiválasztása

Remek hangulatú mérkőzésen 28 : 7 arányú vereséget szenvedett csapatunk a kiválóan futballozó Nyíregyháza Tigers ellen.

A mérkőzés krónikájahoz hozzátartozik hogy Eric Steffes az első negyed 3. percében megsérült, Antonio pedig a sérült Ryan helyett ezúttal a védelemben kapott helyett LB-ként, ahol szintén kiválót nyújtott.

Csüggedésre semmi ok, dolgozni és építkezni kell tovább és az eredmény sem maradhat el.

Köszönjük a Tigersnek a rendkívül sportszerű mérkőzést és gratulálunk nekik a győzelemhez!

Nincs megállás jövő héten vasárnap 14 órakor rajtol az osztrák liga, a Dacia Vikings Superseniors lesz az ellenfél a First Fielden, ahol már nagyon számítunk szurkolóink segítségére.

Go Enthroners! FEAR the E!

Figyelem!
A Fehérvár Enthroners weboldalán és facebook oldalán található képek szerzői jogi védelem alatt állnak, azok másodlagos felhasználása, másolása a készítő, a csapat vagy képviselőjének előzetes hozzájárulása nélkül TILOS!